"S panem Rybínem jsem realizoval prodej několika bytů a s klidným svědomím ho mohu doporučit každému, kdo má zájem o provedení celým procesem prodej od A do Z. Nad rámec perfektního prodejního servisu s cílem maximalizovat hodnotu nemovitosti při respektování všech specifických požadavků si dovoluji vyzdvihnout i skvělý před a po prodejní servis. Makléřů jsem již pár poznal, ale k panu Rybínovi se budeme vždy s důvěrou vracet."

Ladislav Lála, prodávající bytu 3+kk v pražské Liboci

image

image

"Skvělý přístup a ochota, rychlé jednání a celkově velmi příjemná zkušenost. Nikdy nebyl s ničím problém, jakožto studenti jsme řešili byt poprvé a pan makléř vše vysvětlil a zařídil věci, kterými se vůbec nemusel zabývat. Děkujeme mu za zprostředkování krásného bytu a skvělou zkušenost."

Kuba Jeníček, nájemce bytu 2+kk v pražských Dejvicích"Mirek nám pomáhal s prodejem bytu. Od začátku byl jeho přístup velice aktivní a chápavý. Pomohl nám připravit byt k prodeji, sehnat všechny potřebné dokumenty a provedl nás celým procesem. Musím ocenit jeho férové jednání, velice rychlé reakce na dotazy a naprosto profesionální přístup. Pokud potřebujete cokoliv řešit s Vaší nemovitostí, je Mirek Rybín ta pravá osoba."

Martin a Zuzana Berouškovi, prodávající bytu 3+kk v pražských Strašnicích

image

image

"Rychlost, spolehlivost, ochota a skvěle odvedená práce. Pan Rybín mění pohled na realitní makléře, tak jak je známe."

Nina Venglářová, kupující bytu 1+kk v Hostivici"Pana Mirka Rybína můžeme na základě naší zkušenosti jednoznačně doporučit jako odborníka, který se věnuje výhradně realitám, má mnoho užitečných kontaktů a vyzná se v související legislativě. Ať již prodáváte nebo kupujete nemovitost, tak vás bezpečně a elegantně provede celým procesem. Pan Mirek Rybín je velice zapálený do své práce, vždy je k dispozici a vše srozumitelně vysvětlí. Nejen, že vám pomůže s úspěšným prodejem nebo koupí nemovitosti, ale zjistíte, že je příjemné s ním, jako s člověkem spolupracovat! Děkujeme, Patrik a Ilona Šlechtovi."

Patrik a Ilona Šlechtovi, prodávající nebytového prostoru na pražském Žižkově

image

image

"Spolupráca s pánom Rybínom bola skutočne na vysokej úrovni. Nie je nič, s čím by sme boli nespokojný. Pán Rybín je profesionál, rozumie sa tomu čo robí a zároveň oceňujeme ľudský prístup, rýchle reakcie emailom alebo telefonicky na všetky dotazy. Doporučujeme Dumrealit, ale hlavne pána Rybína."

Viktória Kompírová, kupující bytu 2+1 v pražských Záběhlicích"Mirek was a great help and made everything easy for us to get settled in Prague. The apartment visits he facilitated were thorough and helpful, and he made everything clear about the costs, selection process, and move-in process. My wife and I are very happy with the apartment he found for us, and highly recommend his services. And he speaks excellent English, so if you don't speak Czech you don't need to worry about a thing! Thanks Mirek!"

Caleb Daniel House, nájemce bytu 2+kk v pražské Ruzyni

image

image

"Potvrzuju pozitivní hodnocení práce Mirka Rybína a rozhodně všem jeho služby v realitách doporučuju. Z mnoha pozitiv naší spolupráce vypíchnu Mirkovu naprosto precizní práci s dokumenty - to pro mě byla opravdu klíčová pomoc. Vše podtrženo výborným jednáním a nasazením. O.K."

Ondřej Krátký, pronajímatel bytu 1+1 v pražské Libni"S panem Rybínem jsme byli víc než spokojeni. Oceňujeme jeho perfektní profesionální i lidský přístup. Rádi jeho služeb využijeme v příštím roce při prodeji bytu. Karla Kratochvílová"

Karla Kratochvílová, kupující pozemku v Líšnici

image

image

"Pan Rybín představuje naprosto unikátní kombinaci vysoké profesionality spolu s hlubokou znalostí oboru. Navíc je schopen přirozeně a upřímně jednat a zdravě se do problematiky zapálit. Ovšem jeho hlavní, a řekl bych, že nejdůležitější předností je schopnost přinášet velmi dobré zprávy pro prodávajícího i kupujícího současně a to ve velmi krátkém časovém horizontu. Takovýchto makléřů je v dnešním přehlceném světe realit jako šafránu. Dávám 11 z 10 bodů! (DRUŽSTEVNÍ byt prodán za smluvenou cenu do 14-ti dnů od naší první schůzky.)"

Karel Hubáček, prodávající bytu 3+1 v pražských Řepích"Pana Rybína nemohu jinak, než kladně hodnotit. Maximálně profesionální, ale zároveň i lidský přístup, ochotný cokoliv zařídit, přijet a odborně poradit. Za mě palec nahoru. Pokud budu v budoucnu potřebovat prodat/koupit/pronajmout nemovitost, mám s výběrem makléře jasno a všem jej budu doporučovat. :-)"

Jiřina Pokorná, kupující bytu 3+kk v pražských Kobylisích

image

image

"Perfektní jednání! Byt prodán během jednoho měsíce za plnou cenu, všechno papírovnání naprosto profesionálně vyřízeno. Minimum ztraceného času."

Oldřich Dajbych, prodávající bytu 3+1 v pražských Řepích"Ze své nedávné osobní zkušenosti s koupí bytu mohu potvrdit, že pan Rybín vám pomůže, poradí, vysvětlí a hlavně zařídí vše co se této životní události byť jen vzdáleně týká. Je proaktivní a drží slovo. Doporučuji."

Tomáš. D, kupující bytu 3+kk v pražských Letňanech

image

image

"Mohu se podepsat pod všechna níže napsaná doporučení. Pan Rybín je profesionál s lidským přístupem. Dostupný na telefonu, emailu ve všední den i o víkendu, ve dne v noci. Zařídil vše o prodeji bytu a následné koupi nového bytu. Pomohl i při vyřizování poprodejního servisu. Je to profesionál s velkým P. Panu Rybínovi touto cestou znovu moc děkuji a přeji mnoho úspěchů jak v pracovním, tak v osobním životě. Monika Š."

Monika Š., prodávající bytu v Horních Měcholupech a poté kupující bytu na pražském Chodově"Měl jsem štěstí, že jsem kupoval byt od paní, již zastupoval pan Rybín. Mohu potvrdit vše napsané v předchozích doporučeních, pan Rybín je profík. Erudice v oboru, upozornění na rizika i na straně kupujícího, dodržení slíbených termínů, dobrá smlouva hned napoprvé, ale i detaily jako vždy přijatý hovor a rychlé reakce na mail. Oceňuji snahu tlačit vše k cíli. Je poznat, že pan Rybín si bere jen práci, které se může věnovat. Poprodejní servis je příjemný bonus."

Tomáš Krupka, kupující bytu 2+1 v pražských Holešovicích

image

image

"Děkuji panu Rybínovi za perfektní spolupráci a vynikající komunikaci. Jestli mohu o někom říci, že je profesionálem ve svém oboru, tak právě o něm. Velmi oceňuji jeho individuální přístup ke klientovi a to, že vždy držel slovo. Přeji panu Rybínovi hodně štěstí a úspěchů!!!"

Zuzana Martirosjan, kupující bytu 2+kk v pražských Horních Měcholupech"Im Extremely satisfied with treatment received from Mr. Rybin, expecially considering that im a foreigner, and needed a particualar care, in buracratichal issues. Was always pleasant collaboration, from papers point of view, to practical point of view, from the very beginning, till the very end. thank you Miroslav !"

Francesco Gallucci, kupující bytu 2+1 na pražském Smíchově

image

image

"Navazuji na níže uvedené - koupila jsem zmíněný byt. P. Ouda pocit z jednání popsal naprosto přesně - jedná "za klienta" ne "za provizi". Milé vystupování, aktivní, komunikativní. Řešil neprodleně i problémy, které způsobila banka. Obrovský rozdíl oproti mým dosavadním zkušenostem s RK. Takto si představuji, že byl měl servis pro klienta fungovat. Byla jsem velmi spokojená. Děkuji."

Alena Škvareninová, kupující bytu 2+1 na pražském Kamýku

"Mohu jen zopakovat to, co je tu pode mnou již několikrát zmíněno. Solidnost, profesionalita, otevřené jednání a hlavně jednání "za klienta" a ne "za provizi", jak to u RK občas bývá. V mém konkrétním případě šlo o rychlý prodej bytu a k mému velmi milému překvapení se vše podařilo až nad očekávání rychle. Děkuji za výbornou spolupráci a vřele doporučuji."

Marek Ouda, prodávající bytu 2+1 na pražském Kamýku"Se službami pana Rybína jsem byla velmi spokojena. Byl vždy dostupný a co se týkalo prodeje bytu, vše zařídil o nic jsem se nemusela starat. Mohu jen vřele doporučit. Velmi profesionální přístup. Za vše moc děkuji. Viola Deréová"
Viola Deréová, prodávající bytu 3+1 v pražských Modřanech

image

image

"Spolupráce s panem Rybínem byla naprosto bezchybná. Jeho jednání a starost o klienta leckdy překračovala rámec jeho pracovních povinností. Kdykoliv byl k zastižení, vše vyřizoval a zajišťoval bez jakéhokoli odkladu. Během velice krátké doby sehnal kupce na můj byt. Mohu všem p.Rybína jen vřele doporučit."

Petr Hlaváček, prodávající bytu 1+1 na pražském Žižkově


"Spolupraci s p. Rybinem mohu vsem pri prodeji bytu doporucit. Pise se hodne clanku o "realitnich maklerich", ale to zde v zadnem pripade neplati. Jeho servis nezhrnoval pasivni cekani na zajemce, ale pokryval vse od zacatku do konce, vyhledavani zajemcu vcetne pravidelne komunikace, pripravy podkladu pro prodej i jednani s urady. Takovy servis se nebojim komukoliv doporucit."

Jakub Žalio, prodávající bytu 4+kk v pražském Podolí

"Spolupráce s panem Rybínem byla skvělá, byl flexibilní, maximálně vstřícný a velmi profesionální. Při hledání vhodného bytu ke koupi jsme se setkali s mnoha realitními makléři a pan Rybín z nich byl bezkonkurenčně nejlepší, jeho služby jsou na rozdíl od jiných komplexní a nekončí podpisem smlouvy. Spolupráci s panem Rybínem rozhodně doporučuji!"

Zdeňka Sawyer, kupující bytu 4+kk v pražském Podolí

image

image

"Se spoluprací se službami p. Rybína jsem byla velice spokojená. Můj byt se prodal za krátkou dobu, bylo na pana Rybína spolehnutí, což bylo pro mě velice důležité jako osobě žijící v cizině. Dále nabídl také užitečné rady i pomoc při vyřizování dalších záležitostí ohledně prodeje bytu. Komunikoval velice rychle a profesionálně a jeho jednání bylo vstřícné, přátelské a o každém kroku prodeje bytu mě okamžitě informoval. Ráda bych doporučila pana Rybína a určitě se na něj v případě potřeby v budoucnosti opět obrátím."

Jacqueliny Y., prodávající bytu 1+kk v pražských Záběhlicích

"Spolupráci s panem Rybínem mohu vřele doporučit. Jeho jednání bylo velmi profesionální a přitom vstřícné a přátelské. Také komunikace na jedničku, o každém kroku v průběhu koupě bytu okamžitě informoval. Celkově jsem byla s jeho přístupem velmi spokojená a určitě budu doporučovat dál."

Jana G., kupující bytu 1+kk v pražských Záběhlicích"Pan Rybín má velmi profesionální přístup, velmi dobře se s ním spolupracovalo. Určitě pana makléře doporučuji pro jeho rychlou komunikaci, jednáni, smysl pro detail a příjemné vystupování."

T. Dung, nájemce bytu 2+1 na pražském Smíchově

image

image

Tato reference je výjimečná tím, že paní Klímová poslala děkovný pohled mému nadřízenému. :-)

"Ráda bych touto cestou ocenila dokonale profesionální přístup, rychlé jednání a milé vystupování makléře p. Rybína v mé akci Belárie. Byla jsem velmi spokojena. Děkuji."

Mgr. Naděžda Klímová, pronajímatel bytu v pražských Modřanech

"Jsme velice rádi, že jsme mohli spolupracovat s panem Rybínem. Vždy byl velice přátelský, otevřený a vstřícný. Zodpověděl nám každou otázku, jednal vždy profesionálně a měl pozitivní přístup. Pana Rybína všem rádi doporučujeme a v případě potřeby se na něj v budoucnu určitě zase obrátíme."

Tomáš S., nájemce bytu v pražských Modřanech"Se spoluprací s p. Rybínem jsme byli velice spokojeni. Náš byt pronajal rychle, bylo na něj spolehnutí a nabídl nám navíc další užitečné rady i pomoc při vyřizování záležitostí souvisejících se změnou nájemníka. Jistě se na něj v případě potřeby v budoucnosti opět obrátíme."

Jana D., pronajímatel bytu 2+1 na pražském Žižkově

image

image

"Kooperace s panem Rybínem byla příkladná. Jeho chování bylo velmi korektní. Dokázal se flexibilně přizpůsobit mým vypjatým časovým podmínkám a vždy mi pomohl a zodpověděl i mé leckdy nejapné dotazy."

Jaroslav S., kupující bytu 3+kk v pražských Řepích


"Jednat s panem Rybínem bylo potěšením. Zejména oceňuji velmi civilní přístup a zaměření se na praktické záležitosti prodeje. Nesetkal jsem se žádným předstíráním, které jsem u jednání s realitním makléřem, přiznávám, trochu očekával."

Tomáš Dragoun, prodávající bytu 1+1 v pražském Karlíně

"Spolupráci s panem Rybínem mohu jen doporučit. Jednalo se hlavně o jeho vstřícný a profesionální přístup a jeho dochvilnost."
Pavla H., kupující bytu 2+kk v pražském Karlíně

image

image

"Pan Rybín dokázal naprosto perfektně vyřešit prodej našeho bytu, který se v té době teprve privatizoval. Zajistil potřebné papírování od A do Z a nám i budoucímu kupujícímu vše profesionálně vysvětlil, takže po dokončení privatizace se už na nic nečekalo a prodej proběhl hladce a rychle. I poté s námi komunikoval a pomohl vyřídit daňové přiznání. Když budu v budoucnu potřebovat něco okolo nemovitostí, určitě se na pana Rybína opět obrátím."

Jan Šmidák, prodávající bytu 2+kk v pražských Vršovicích


"Vážený pane Rybíne, děkuji za dosavadní spolupráci, hlavně za rychlost a spolehlivost, se kterou se mým požadavkům věnujete. Určitě budu vašich služeb používat i nadále."

Marcela Zemánková, pronajímatel bytu 2+kk na pražském Žižkově


image

image

"Zpočátku jsem byla nedůvěřivá vůči realitním kancelářím obecně, až pan Rybín mne svým přístupem po celou dobu naší spolupráce přesvědčil, že i v této oblasti mohou pracovat lidé slušní, spolehliví a profesionálové v tom nejlepším slova smyslu. Ještě jednou děkuju."

Eva Königová, prodávající bytu 1+kk v pražských Nuslích

"Pan Rybín je člověk na svém místě. Dochvilný profesionál plný elánu a se schopnostmi operativně řešit veškeré problémy. Děkuji za spolupráci. Budu Vašich služeb nadále rád využívat."

Ondřej Žatkuliak, kupující bytu 1+kk v pražských Nuslích


"Vážený pane Rybíne, děkuji za Vaše mimořádné nasazení při zajišťování pronájmu mého bytu. Svou práci odvádíte precizně. Byla jsem s Vámi nadmíru spokojena. Ráda budu i nadále využívat Vaše služby."
Nataliya Sinkina, kupující bytu 2+1 v pražských Malešicíchimage

image

"Pan Rybin je skvely profesional, ktory odvadza velmi dobru pracu. S jeho sluzbami som bol nadmieru spokojny a mozem ho jedine odporucat."

Ladislav Móric, pronajímatel bytu 3+kk v pražských Kobylisích


"Vážený pane Rybíne, děkuji za Vaše mimořádné nasazení při zajišťování pronájmu mého bytu. Svou práci odvádíte precizně. Byla jsem s Vámi nadmíru spokojena. Ráda budu i nadále využívat Vaše služby."
Kamila Houšková, pronajímatel bytu 2+kk v pražském Karlíně

"Se službami pana Miroslava Rybína jsme byli více než spokojeni, můžeme jen doporučit. Vstřícný a profesionální přístup."
Kristýna Zachová, nájemce bytu 2+kk v pražském Karlíně

image

image

"Vážený pane Rybíne, děkuji za Vaši spolupráci při zajištění bytu pro moji maminku. Jeho převod, včetně zajištění smluvních podkladů, provedení úschovy, výplaty depozita, zaplacení daně z převodu atd. bylo z Vaší strany zcela profesionální a vstřícné. S Vašimi službami jsem byla spokojena, do další činnosti Vám přeji hodně úspěchů a v případě vlastní potřeby či potřeby mých známých bych si dovolila Vás oslovit znovu. S pozdravem, Milena Hanzalová"

JUDr. Milena Hanzalová, kupující bytu 2+kk v pražském Karlíně