O mně

Můj příběh:
Jak jsem se ocitnul ve světě realit? Po více než 10 letech působení v IT ve dvou velkých korporátních bankách jsem si uvědomil, že tahle práce, i přes různé pozice, které jsem vystřídal, mě už dále nenaplňuje. Paradoxně přes všechny moderní komunikační kanály jsem cítil určité odcizení a neviděl jsem konkrétní dopad své práce - vlastně přes všechny ty propojené systémy jsem neviděl na svého zákazníka. O monotónním pracovním režimu ani nemluvě…

Zato v realitách jsem se našel. Žádný případ není stejný, a přestože se jedná o náročnou práci, neskutečně mě baví právě díky té své pestrosti. Veškeré moje aktivity mají okamžitý a hmatatelný dopad a jsem odpovědný přímo svému klientovi, přičemž zpětnou vazbu mám ihned.

A co se týká soukromého života, jak vidíte, hodně mě baví tenis - ten hraji od svých devíti let. Máme skvělý tým v Praze na Břevnově, se kterým se nám daří i v pražské soutěži. Samozřejmě také chodím hrát i se svými třemi dětmi.

image

Profesně:
Specializuji se především na prodej a pronájem bytů a rodinných domů v Praze a jejím okolí a zajišťuji veškeré související náležitosti včetně mnohdy opomíjeného poprodejního servisu. Přestože prodej nemovitostí je moje každodenní rutinní práce, dobře si uvědomuji, že pro vás se jedná o životní událost. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce. Ačkoliv to může znít jako klišé, upřednostňuji kvalitu nad kvantitou - raději pracuji s méně zakázkami, kterým se však mohu plnohodnotně věnovat.

Můžete se spolehnout na otevřené a přímé jednání. Svým přístupem se snažím přispívat ke kultivaci českého realitního trhu.

V srpnu roku 2013 jsem se stal nováčkem měsíce celé sítě Dumrealit, čítající přes 500 makléřů po celé republice. Přesně o rok později jsem pak byl oceněn jako již seniorní makléř měsíce a téhož jsem dosáhnul i v roce 2016. I v roce 2017 jsem se stal makléřem měsíce, a to v listopadu, přičemž tento úspěch se mně podařil v rámci celého Národního realitního holdingu, který sdružuje více než 700 makléřů a 160 realitních kanceláří. V letech 2015 a 2016 jsem navíc získal ocenění makléře roku pobočky Dumrealit Welcome. 
Od roku 2018 spolupracuji jako nezávislý realitní makléř s QARA s.r.o.


Také se průběžně vzdělávám, můžete si prohlédnout moje získané certifikáty.

image