Co je Home Staging a proč je pro vás důležitý?

Jeho cílem je získat pro vás maximální možnou prodejní cenu a zároveň dosáhnout rychlého prodeje. Tedy přesně to, co si nejvíce přejete.
Jak by se vám líbilo, kdyby vaše nemovitost patřila mezi 5 % nejzajímavějších nabídek na trhu? Mým úkolem je zatraktivnit vaši nemovitost v očích zájemce a ukázat její potenciál i tomu, kdo nemá ohledně možného uspořádání prostoru tu správnou fantazii. V kombinaci s profesionálním nafocením pak právě ta vaše nemovitost bude pro kupujícího láskou na první pohled. Osloví jej už v internetové prezentaci a on se pak na prohlídku vysloveně těší.

Málokdo si uvědomuje, že první dojem nikdy nedostane druhou šanci.

Uvidíte, že Home Staging je vhodný i pro zabydlené nemovitosti, u těch vyklizených je pak naprostou nutností. Dávno už neplatí, že tato služba má smysl pouze u luxusních nemovitostí. Také pozor na to, co Home Staging ve skutečnosti je - správná realizace totiž vyžaduje znalosti a cit. Rozhodně nestačí pouze umístit na stůl vázu s květinou a do koupelny přehodit dva ručníky :-). Někdy je dokonce potřeba i přemístit větší kusy nábytku.


V galerii níže se podívejte na srovnání různých místností poté, co prošly proměnou ve spolupráci s profesionální stagerkou.

Na rozhovor se stagerkou na téma Home Staging se podívejte zde.

Vizuální i jmenná podobnost je čistě náhodná. :-)