Jak si vybrat makléře?

Možná si pohráváte s myšlenkou zkusit prodej "na vlastní pěst". Než se do toho pustíte, stáhněte si z hlavní stránky příručku, která vám popíše veškerá úskalí, která vás mohou potkat.

Pokud se však rozhodnete využít pomoci profesionála, je důležité vědět, že vám makléř skutečně pomůže. Začněte tím, že se zeptáte známých, zda s nějakým mají konkrétní zkušenost. Pokud ano, zeptejte se jich, zda šlo i třeba ve složitějším případě vše hladce.

Nezná-li nikdo ve vašem okolí dobrého makléře, určitě byste si měli vybrat makléře, který se své práci věnuje naplno. Někteří makléři dělají tuto práci pouze doplňkově ke svému stabilnímu zaměstnání. Je jasné, že při časovém fondu, který takový makléř práci věnuje, se nemůže vzdělávat, sledovat moderní prodejní nástroje a především se nemůže zakázkám plnohodnotně věnovat.

Zajímejte se o reference - tedy nejen o prodané nemovitosti, ale také o spokojenost klientůUrčitě nechcete makléře, který sice prodal několik nemovitostí, ale protože s ním klienti nebyli spokojeni, nedoporučili jej dále. Zde naleznete reference od mých klientů.

Makléř, který svou prací žije, vám také rád nezištně poradí - po telefonu vám sdělí základní informace aniž by čekal, že se nutně obrátíte právě na něj.

To nejdůležitější by však měl být váš osobní pocit z makléře - sejděte se s několika a udělejte si takové malé výběrové řízení. Pak se rozhodněte pro toho, jehož strategie prodeje vám dává největší smysl. Podívejte se, jaké služby vám mohu nabídnout já.

 

OZVĚTE SE MNĚ A JÁ VÁM RÁD PORADÍM NEJVHODNĚJŠÍ STRATEGII PRÁVĚ VAŠEHO PRODEJE.

 

Kontaktní údaje

 

Tisknout stránku

Odebírejte články


      © 2017 - Mirek Rybín | realitní makléř a poradce
Digitální obchodník